Wystawa twórczości Wojciecha Ottona Flecka

Wystawa twórczości Wojciecha Ottona Flecka (1903-1972) wybitnego kolorysty i pejzażysty, absolwenta warszawskiej ASP, ucznia Karola Tichego, Władysława Skoczylasa i Wojciecha Jastrzębowskiego.
Wystawa będzie symbolicznym spełnieniem niezrealizowanych planów Tadeusza Litawińskiego, z którego kolekcji pochodzi gros prezentowanych prac artysty, a który to marzył o założeniu stałej Galerii Wojciecha Flecka.
Wojciech Fleck, Osty. Źródło: www.KUL.pl
Anna Ewa Soria,Mapa
Zobacz także
Najbliższe oferty specjalne
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.