Wycieczka w maseczkach

Najlepsze wycieczki po Kazimierzu - tylko z nami - wesołymi dziewczynami, które znają Miasteczko od podszewki.

Tym razem zapraszamy na rekreacyjny spacer krajoznawczy.

Ruszymy nieco poza centrum Kazimierza Dolnego, aby uciec od tłumów, a celem naszym będzie urokliwy widok ze wzgórza Albrychtówka.

Z przewodniczką przejdziemy ulicą Krakowską, pobrzeżem Wisły, i urokliwym wąwozem wejdziemy na Albrechtówkę ku zapierającym dech w piersiach widokom.  Do miasteczka powrócimy wąwozami. W czasie spaceru i usłyszycie Państwo moc historii - czasem śmiesznych, czasem strasznych, ale zawsze ciekawych. Dowiecie się Państwo, dlaczego Kazimierz jest Kazimierzem, dlaczego Dolnym, a nie Górnym, skąd wzięły się wszechobecne koguciki z ciasta i zgłębicie kilka tajemnic tego miejsca.

Bezpieczeństwo ponad wszystko, na spacer udać się może maksymalnie 5 osób. Zabierzcie  Państwo maseczki, jeśli będziecie mieć ochotę możecie korzystać z aplikacji tourguide na telefon - pozwoli ona by głos przewodnika słyszany był przez słuchawkę podłączoną do Państwa telefonu - bliższe informacje uzyskać można telefonicznie.

Zwiedzanie trwać będzie ok 2,5 - 3 h (w zależności od pogody i wytrwałości grupy).

Cena: dorośli 25zł /os, dzieci do 5 roku życia bezpłatnie, powyżej 10zł/os.

Zgłoszenia: telefoniczne 606311372, 506129218 lub mailowe oprowadzanie@gmail.com.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę