Wernisaż wystawy etnograficznej na Zamku w Janowcu

Zapraszamy Państwa na otwarcie wystawy etnograficznej „Życie między dwoma brzegami Ludowe wierzenia - obrzędy - zwyczaje – praktyki” zrealizowanej w ramach projektu Oj Ty Rzeko. Etnografia okolic Janowca nad Wisłą w kontekście ludowych wierzeń i zabiegów magicznych, oraz towarzyszący temu wydarzeniu koncert zespołu Koła Gospodyń Wiejskich „Oblasianki”.
Wernisaż odbędzie się 3 grudnia 2021 roku o godzinie 13.00 w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym oddział Zamek w Janowcu, Janowiec, ul. Lubelska 20, Spichlerz z Podlodowa.
Ze względu na porę roku i towarzyszące jej warunki atmosferyczne, prosimy o adekwatne odzienie.
Z powodu pandemii prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 02.12.2021 do godziny 12.00 na adres mailowy MNKD w Janowcu, bądź dzowniąc pod numer telefonu, np. 535 188 497.Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę