Szept Kazimierza - wycieczka z przewodnikiem

 

Wielowymiarowy Kazimierz: nie tylko historia i zabytki, ale też krajobraz i przyroda. Wycieczka z widokami Kazimierza i doliny Wisły, a do tego spacer dwoma wąwozami do miejsc z panoramą całego Miasteczka.

 

 

Termin: 9 lipca 2020, godz. 15.00 - spotkanie przy Galerii Drewna, ul. Plebanka 4a.

 

O Kazimierzu Dolnym, jego historii, wyjątkowości, zabytkach i kogucikach, opowiem prawie szeptem. Poza historią bedzie wiele smaczków kazimierskiej współczesności.

Dla dzieci - przede wszystkim emocje z eksploracji wąwozów i legendy, dla dorosłych – pełnia wrażeń i niezapomniane opowieści – ciekawe, mało znane, często bardzo zabawne.
Dla dzieci coś jeszcze! Coś super edukacyjnego – ale to niespodzianka.

Zabieramy dobre wygodne buty i dobry humor.

 

Na trasie spaceru są:
rynek, kościół farny, punkt widokowy pod zamkiem, wąwóz Plebanka i wąwóz cmentarny z kamiennym mostem, po drodze zespół klasztorny franciszkanów.

 

Czas wycieczki: ok. 1,5 godziny.

Cena: dorośli – 25 zł / os.
dzieci do 10. roku bezpłatnie, starsze – 15 zł.
Proszę o wcześniejszą rezerwację telefoniczną: 501 175 805.

 

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę