Szarża... ze służbami w tle

Skomentuj (12)

Wyglądało to groźnie. Motocyklista, straż pożarna na sygnale, policja... Tym razem nie doszło jednak do wypadku, choć może niewiele brakowało.

Dziś, w godzinach wieczornych na drodze prowadzącej z Kazimierza Dolnego w stronę Puław, w miejscowości Parchatka doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego.

 

Motocyklista, straż pożarna na sygnale… Cóż można sobie pomyśleć? Przejeżdżający tamtędy  ludzie, byli przekonani, że doszło do jakiegoś wypadku. Na szczęście tym razem nic się nie stało. Był to fałszywy alarm.


- Do dyżurnego trafiła zgłoszenie o nietrzeźwym motocykliście, który dziwnie zachowywał się na drodze – mówi mł.asp. Ewa Rejn – Kozak, oficer prasowy Puławskiej Komendy Policji. – Został jednak zbadany i okazało się, że jest trzeźwy.


Podejrzanego motocyklistę zatrzymała jednostka straży pożarnej i zaalarmowała policję. Nas natomiast powiadomili o zdarzeniu zaniepokojeni czytelnicy, nie mogliśmy więc nie udzielić żadnej odpowiedzi.

Skomentuj


Dodane komentarze (12)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2019.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2019/2020? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę