Szarża... ze służbami w tle

Skomentuj (12)

Wyglądało to groźnie. Motocyklista, straż pożarna na sygnale, policja... Tym razem nie doszło jednak do wypadku, choć może niewiele brakowało.

Dziś, w godzinach wieczornych na drodze prowadzącej z Kazimierza Dolnego w stronę Puław, w miejscowości Parchatka doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego.

 

Motocyklista, straż pożarna na sygnale… Cóż można sobie pomyśleć? Przejeżdżający tamtędy  ludzie, byli przekonani, że doszło do jakiegoś wypadku. Na szczęście tym razem nic się nie stało. Był to fałszywy alarm.


- Do dyżurnego trafiła zgłoszenie o nietrzeźwym motocykliście, który dziwnie zachowywał się na drodze – mówi mł.asp. Ewa Rejn – Kozak, oficer prasowy Puławskiej Komendy Policji. – Został jednak zbadany i okazało się, że jest trzeźwy.


Podejrzanego motocyklistę zatrzymała jednostka straży pożarnej i zaalarmowała policję. Nas natomiast powiadomili o zdarzeniu zaniepokojeni czytelnicy, nie mogliśmy więc nie udzielić żadnej odpowiedzi.

Skomentuj


Dodane komentarze (12)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę