Szarża... ze służbami w tle

Skomentuj (12)

Wyglądało to groźnie. Motocyklista, straż pożarna na sygnale, policja... Tym razem nie doszło jednak do wypadku, choć może niewiele brakowało.

Dziś, w godzinach wieczornych na drodze prowadzącej z Kazimierza Dolnego w stronę Puław, w miejscowości Parchatka doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego.

 

Motocyklista, straż pożarna na sygnale… Cóż można sobie pomyśleć? Przejeżdżający tamtędy  ludzie, byli przekonani, że doszło do jakiegoś wypadku. Na szczęście tym razem nic się nie stało. Był to fałszywy alarm.


- Do dyżurnego trafiła zgłoszenie o nietrzeźwym motocykliście, który dziwnie zachowywał się na drodze – mówi mł.asp. Ewa Rejn – Kozak, oficer prasowy Puławskiej Komendy Policji. – Został jednak zbadany i okazało się, że jest trzeźwy.


Podejrzanego motocyklistę zatrzymała jednostka straży pożarnej i zaalarmowała policję. Nas natomiast powiadomili o zdarzeniu zaniepokojeni czytelnicy, nie mogliśmy więc nie udzielić żadnej odpowiedzi.

Skomentuj


Dodane komentarze (10)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę