Spacer szlakiem książki Dwa Księżyce

W sierpniowe piątki (9, 16, 23, 30) o godz. 11:00 zapraszamy miłośników Kazimierza Dolnego oraz dzieł literackich Marii i Jerzego Kuncewiczów na spacer szlakiem turystycznym "Kazimierz dwóch księżyców". Trasa szlaku prowadzi do miejsc związanych z życiem literatów, ale przede wszystkim opisanych przez M. Kuncewiczową w swoich powieściach. Jeśli chcecie poznać opowieści o stolarzu intelektualiście i restauratorze patriocie; dowiedzieć się co serwowano na tarasie „Berensa” i ustalić, dlaczego autobus przywożący turystów do Kazimierza nazywał się „Anioł” – zapraszamy na spacer.

Spotykamy się w Gmachu Głównym przy kazimierskim Rynku 19. Udział w spacerze na podstawie biletu do muzeum. Obowiązują zapisy pod nr tel. 81 881 01 02 lub mailowo: kuncewiczowka@mnkd.pl

Źródło: Muzeum Nadwiślańskie

Mapa

Muzea

Dział Dokumentacji i Biblioteka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę