Skomentuj (6)

zobacz więcej (22)

Anna Walencik prezentuje zdjęcie Leopolda Pisza, którego kopię otrzymała od żony bohaterskiego Naczelnika

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • bravo
  listonosz - mowisz niecnie i filuternie, fundusz placowy nie ma nic do innych wydatkow, poczytaj przepisy ksiegowe a potem sie madrz; dla wielu, w tym nizej podpisaniego to sluszna inicjatywa, i tylko przyklasnac, pamiec o tych ktorzy zgineli jest naszym obowiazkiem, a zycie oddali min by listonosze mogli nosic listy z naszymi znaczkami, jako pracownicy poczty Polskiej a nie obcej, nawet bez premii
 • Nana
  Na jednym z portali internetowych spotkałam się z następującą oceną inicjatywy: "A może Poczta Polska zacznie się troszczyć o swoich pracowników, zamiast wyrzucać pieniądze w błoto. Ale nie ma tego złego... W końcu wiemy, na co idą nasze premie, których nie dostajemy od pażdziernika. Listonosz."
 • SPROSTOWANIE
  Kazimierz Kujawski, którego duży dom z białego wapienia projektu architekta Fąfrowicza stoi po dziś dzień przy ulicy Nadrzecznej nie był "nauczycielem gimnzjalnym", ale dyrektorem słynnej warszawskiej Szkoły Ziemi Mazowieckiej przy ulicy Klonowej, częściej skrótowo nazywana Szkołą Mazowiecką albo też popularnie “Kujawskiego” od nazwiska dyrektora szkoły.
  Utrzymana na wysokim poziomie, wydawała w ostatnich latach niewoli politycznej narodu zastępy Polaków dobrze przygotowanych do życia i pracy na różnych stanowiskach, ludzi o solidnych podstawach intelektualnych i patriotycznych,obywatelskich. W niepodległej już Ojczyźnie będą oni oddawali Polsce w różnych momentach jej historii wielorakie usługi.
 • benita
  Pan Remigiusz Jeżewski - dziękujemy za wytrwałość! Pan Piotr Skrzeczkowski za pomysł, również z sympatią. Jednak nie jest tak źle w tym Kazimierzu jak niektórzy mówią.
 • Jan
  Zabrzmi bardzo pompatycznie: "Naród,który zapomina o swojej przeszłości traci swoją tożsamość" i dlatego dzisiajsza uroczystość winna być tym bardziej doceniona bo oprócz zabytków, pieknej przyrody Kazimierz ma swoich bohaterów a dzisiejsza uroczystość przypomniała i na zawsze upamiętniła jednego z nich.
 • Kazimierz
  Piękna tablica

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę