Narodowe Czytanie 2021 w Kazimierzu Dolnym - "Moralność Pani Dulskiej"

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zaprasza na sceniczne czytanie wybranych fragmentów oraz przedstawienie sceniczne dzieła Gabrieli Zapolskiej „Moralność Pani Dulskiej”.
Kazimierz Dolny po raz kolejny weźmie udział w Narodowym Czytaniu pod patronatem Pary Prezydenckiej.
18 września 2021 roku w otoczeniu murów kazimierskiego zamku w godz. 12.00 – 12.45 odbędzie się sceniczne czytanie wybranych fragmentów "Moralności pani Dulskiej" przez mieszkańców miasta i gminy Kazimierz Dolny pod kierunkiem Ewy Wolnej oraz uczniów z Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym pod kierunkiem Anny Sorii.
Następnie o godz. 13.00 wystąpią absolwenci Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym pod kierunkiem Edyty Podrażki z przedstawieniem teatralnym na podstawie komedii satyrycznej Gabrieli Zapolskiej "Moralność pani Dulskiej".
Serdecznie zapraszamy!
Źródło: materiały prasowe
Zobacz noclegi w Kazimierzu Dolnym

Mapa

Zabytki

Zamek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę