Magnum Opus Gongu

Skomentuj (1)
Zapraszamy na Charytatywny Spektakl Muzyczny "Magnum Opus Gongu" w wykonaniu Dona Conreaux, który odbędzie 13 listopada w Kościele Farnym. Artysta zagra na rzecz Ogrodów Pokoju w Polsce.
Don Conreaux jest światowej sławy wirtuozem gongu i zarazem człowiekiem, który „odkrył” piękno instrumentu dla cywilizacji Zachodu. Znany jest nie tylko jako wybitny artysta i muzyk free jazzowy ale także jako pionier w dziedzinie terapii dźwiękiem. Jest założycielem i kierownikiem grupy muzycznej Mysterious Tremendum. W swoich kompozycjach – obok gongów – wykorzystuje także głos, misy, dzwonki, spiralny róg morski, shofar. Artysta słynie z działalności pokojowej. Jest twórcą idei Ogrodów Pokoju, międzynarodowej inicjatywy na rzecz powstrzymania przemocy w świecie. Niedawno projekt ten objął także Polskę.

Koncert zaplanowany w Kazimierzu Dolnym organizowany jest dzięki gościnności Księdza Proboszcza Tomasza Lewniewski oraz współpracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury.

Bilety do nabycia: Kazimierski Ośrodek Kultury
Kazimierz Dolny, ul. Lubelska 12, tel (081) 881 00 40

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Ekhm. (gość)
    Sądzę żę to jest fajny pomysł, ale czy musi ten facet grać w kościele?? To zzbeszxczeszczenie Eucharystiiii!

Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę