Kinedok w Trzecim Księżycu: Efekt domina reż. Elwira Niewiera, Piotr Rosołowski

W Suchumi, stolicy odseparowanej od Gruzji i kontrolowanej przez Rosję republiki abchaskiej, Rafael i Natasza rozpoczynają wspólne życie. On, jako minister sportu postanawia nadać odrobinę prestiżu krajowi nieuznawanemu przez większość państw  i organizuje mistrzostwa świata w… dominie. Ona jest rosyjską śpiewaczką operową, która dla niego porzuciła swoją karierę i rodzinę w Rosji. Jednak życie w kraju naznaczonym wojną domową i całkowicie uzależnionym od kaprysów  Rosji szybko przestaje być romantyczną przygodą, zwłaszcza że dają o sobie znać różnice kulturowe. Jak w reakcji łańcuchowej, kiedy jedno zdarzenie uruchamia szereg następnych, losy bohaterów splatają się z biegiem historii. Czy ich miłość w kraju, w którym wszechobecny dramat nieustannie przeplata się z absurdem ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie?

Czas: 76
Reżyser: Elwira Niewiera, Piotr Rosołowski
Oryginalny język: rosyjski
Rok: 2014
Kraj: Polska, Niemcy
Zwiastun filmowy: https://www.youtube.com/watch?v=FakcwZ0bCTo


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2022. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę