Kinedok w Trzecim Księżycu: 6 kroków reż. Bartosz Dombrowski

Film jest inspirowany teorią „sześciu stopni oddalenia” Stanleya Milgrama, zgodnie z którą od dowolnej osoby na świecie dzieli nas jedynie 6 stopni międzyludzkich powiązań. Twórcy filmu starają się ustalić łańcuch znajomości łączących dwoje losowo wybranych bohaterów: Martynę, młodą punkrockową piosenkarkę z Warszawy i Marco Antonio, rolnika z Meksyku. Podążając za główna ideą filmu, którą jest dotarcie do ostatniego ogniwa, spotykamy przypadkowych bohaterów, poznajemy to, co ukrywają pod maskami codzienności. Historia każdej z napotkanych na drodze osób jest osobną opowieścią, jednak wszystkie łączy nie tylko pomysł reżysera lecz również uniwersalizm losów ludzi, którzy wszystko przeżywają podobnie bez względu na to, gdzie mieszkają. „Trzeba się cieszyć tym, co się ma” – ta prosta prawda o życiu wypowiedziana przez Marco Antonio trafnie podsumowuje przedstawione historie. „6 kroków” to film drogi zabierający widza w podróż po różnych miejscach, stylach życia i charakterach. (KineDok)

Czas: 81
Reżyser: Bartosz Dombrowski
Oryginalny język: polski
Rok: 2014
Kraj: Polska

 

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=n6YmH_ot724


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę