Kazimierz na starej fotografii

 

Magia dawnych lat – Kazimierz na starej fotografii

Zapraszam na opowieści o Kazimierzu Dolnym przekazane w formie anegdot, w scenerii i klimacie starego kina. W nie mniej magicznym miejscu, jakim jest Galeria Drewna i Kazimierskich Aniołów.

 

„Magia dawnych lat”… to wirtualna forma zwiedzania Kazimierza Dolnego, wspaniała alternatywa dla tradycyjnej wycieczki, by w krótkim czasie poczuć genius loci Kazimierza Dolnego. Spacerując przez czarno-białe fotografie, cofamy się w czasie o sto i więcej lat, by przyjrzeć się życiu dawnego Kazimierza, ujrzeć uliczki i miejsca, których może już nie ma, ale przede wszystkim zasmakować atmosfery miejsca żyjącego jakby trochę poza czasem.

Prezentacja–opowieść kazimierskiego przewodnika, Doroty Szczuki, przybliży także wybitne i ciekawe postaci Miasteczka, wyjątkowe miejsca, zwyczaje i magię dawnego miasteczka ze starych fotografii.

DOROTA SZCZUKA – historyk sztuki, przewodnik turystyczny, członek Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków oraz Stowarzyszenia Dwa Brzegi. W Kazimierzu Dolnym prowadzi Galerię Drewna i Kazimierskich Aniołów.

 

MIEJSCE:  Galeria Drewna i Kazimierskich Aniołów, ul. Plebanka 4a, Kazimierz Dolny

godz. 10.00 

 

 

BILETY :   20 zł – normalny, 0 zł – dla osób z akredytacja festiwalu 

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA | konieczna wcześniejsza rezerwacja: 501 175 805

www.szeptkazimierza.pl

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę