Kazimierz dwóch księżyców

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym zaprasza w piątek 10 listopada na godz. 12:00 do Oddziału Dom Kuncewiczów. W klimatycznych wnętrzach willi "Pod Wiewiórką" odbędzie się prezentacja założeń nowego szlaku turystycznego pt. "Kazimierz dwóch księżyców". Miejsca na szlaku związane są z życiem i twórczością Marii i Jerzego Kuncewiczów.

Opracowanie szlaku i publikacja przewodnika możliwa jest dzięki grantowi, jaki Muzeum Nadwiślańskie uzyskało w ramach konkursu „Adamed dla Seniora”. Podczas spotkania odbędzie się uroczyste wręczenie przez przedstawiecieli firmy farmaceutycznej nagrody pieniężnej dla Muzeum. Posłuchamy również Stanisława Turskiego, autora przewodnika, ktory przybliży uczestnikom spotkania najciekawsze miejsca na szlaku. Wstęp wolny!

Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2018. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2018! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę