Kazimierz dwóch księżyców

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym zaprasza w piątek 10 listopada na godz. 12:00 do Oddziału Dom Kuncewiczów. W klimatycznych wnętrzach willi "Pod Wiewiórką" odbędzie się prezentacja założeń nowego szlaku turystycznego pt. "Kazimierz dwóch księżyców". Miejsca na szlaku związane są z życiem i twórczością Marii i Jerzego Kuncewiczów.

Opracowanie szlaku i publikacja przewodnika możliwa jest dzięki grantowi, jaki Muzeum Nadwiślańskie uzyskało w ramach konkursu „Adamed dla Seniora”. Podczas spotkania odbędzie się uroczyste wręczenie przez przedstawiecieli firmy farmaceutycznej nagrody pieniężnej dla Muzeum. Posłuchamy również Stanisława Turskiego, autora przewodnika, ktory przybliży uczestnikom spotkania najciekawsze miejsca na szlaku. Wstęp wolny!

Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę