Kazimierz dwóch księżyców

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym zaprasza w piątek 10 listopada na godz. 12:00 do Oddziału Dom Kuncewiczów. W klimatycznych wnętrzach willi "Pod Wiewiórką" odbędzie się prezentacja założeń nowego szlaku turystycznego pt. "Kazimierz dwóch księżyców". Miejsca na szlaku związane są z życiem i twórczością Marii i Jerzego Kuncewiczów.

Opracowanie szlaku i publikacja przewodnika możliwa jest dzięki grantowi, jaki Muzeum Nadwiślańskie uzyskało w ramach konkursu „Adamed dla Seniora”. Podczas spotkania odbędzie się uroczyste wręczenie przez przedstawiecieli firmy farmaceutycznej nagrody pieniężnej dla Muzeum. Posłuchamy również Stanisława Turskiego, autora przewodnika, ktory przybliży uczestnikom spotkania najciekawsze miejsca na szlaku. Wstęp wolny!

Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2018. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2018 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę