II Wielki Kazimierski Trail

II Wielki Kazimierski Trail organizowany przez kazimierskiego popularyzatora biegania Jarka Bartoszka startuje 10 września o godzinie 10.00 sprzed Spichlerza Kobiałki na ul. Krakowskiej. Trasa prowadzi Ciepłym Dołem, Plebanką, po terenie Albrechtówki, Miejskich Pól i Lasu Miejskiego, a także Miećmierza i Okala. 

Zawodnicy rywalizują na dwóch dystansach: 10 km i 21 km. Start na wysokości Spichlerza Kobiałki i meta w kamieniołomach u wylotu wąwozu Granicznik są wspólne dla wszystkich uczestników.

Zapisy trwają do 7 września lub do wyczerpania miejsc na liście startowej. Do udziału w biegu na 10 km można zapisać się tutaj, a na 21 km – tutaj.

Współorganizatorem biegu jest Urząd Miasta i Gminy w Kazimierzu Dolnym. Bieg odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Kazimierza Dolnego.

Patronem medialnym imprezy jest Kazimierski Portal Internetowy.


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę