II Wielki Kazimierski Trail

II Wielki Kazimierski Trail organizowany przez kazimierskiego popularyzatora biegania Jarka Bartoszka startuje 10 września o godzinie 10.00 sprzed Spichlerza Kobiałki na ul. Krakowskiej. Trasa prowadzi Ciepłym Dołem, Plebanką, po terenie Albrechtówki, Miejskich Pól i Lasu Miejskiego, a także Miećmierza i Okala. 

Zawodnicy rywalizują na dwóch dystansach: 10 km i 21 km. Start na wysokości Spichlerza Kobiałki i meta w kamieniołomach u wylotu wąwozu Granicznik są wspólne dla wszystkich uczestników.

Zapisy trwają do 7 września lub do wyczerpania miejsc na liście startowej. Do udziału w biegu na 10 km można zapisać się tutaj, a na 21 km – tutaj.

Współorganizatorem biegu jest Urząd Miasta i Gminy w Kazimierzu Dolnym. Bieg odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Kazimierza Dolnego.

Patronem medialnym imprezy jest Kazimierski Portal Internetowy.


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę