Aktualne warunki narciarskie (1.03.2021)

W związku z poluzowaniem obostrzeń covidowych ruszyły stoki narciarskie. Na nartach pojeździmy nie tylko na Stacji Narciarskiej Kazimierz, ale także w Rąblowie i Parchatce.

Od wtorku 19 stycznia Stacja Narciarska Kazimierz zaprasza dzieci i dorosłych na narciarskie i snowoabrodowe zajęcia edukacyjne, które odbywają się od 9:00 do 22:00. W weekendy od 8:00. Cena za 2 godziny zajęć 50 zł. Przed zajęciami należy przedstawić stosowne oświadczenie. Druk do pobrania ze strony Stacji Narciarskiej Kazimierz.
- Oświadczenie należy wypełnić i przyjść od razu po odbiór biletu na zajęcia. Informujemy, że wypożyczalnia będzie zamknięta, ale organizator zapewnia możliwość odbycia lekcji razem z niezbędnym sprzętem - czytamy na stronie Stacji.
Wypożyczalnia czynna. Serwis czynny. Gastronomia czynna (na wynos).
W piątek 12 lutego o godz. 9:00 wystartował ośrodek NartSport w Rąblowie.
Do 22:00 czynne są wszystkie trasy i wypożyczalnia. W weekend ośrodek pracuje w godzinach 8:00 - 22:00.

Warunki na stoku bardzo dobre. Wyciągi pracują zgodnie z wymogami sanitarnymi. Bar z daniami na wynos zaprasza w godz. 10:00 - 21:30.
Stok w Parchatce w dniach 1- 5 marca nieczynny.
Otwarte są także wypożyczalnia i serwis, a szkoła narciarska prowadzi naukę jazdy na nartach. Dania na wynos oferuje karczma Parchatka.
Organizatorzy przypominają o obowiązku noszenia maseczek i zachowywaniu dystansu społecznego.

UWAGA! Warunki narciarskie podane w poniższej tabeli są aktualizowane codziennie.

 

Nazwa stacji Jak dojechać? Ilość czynnych wyciągów 
Warunki
Grubość pokrywy śnieżnej Temperatura
Kamery Ostatnia aktualizacja
Kazimierz Dolny Mapka 3
 dobre
80 cm
10°C
Kamera Kazimierz Dolny 2.03.2021
Parchatka Mapka -
- -
- Kamera Parchatka 2.03.2021
Rąblów Mapka 3   dobre 40 - 120 cm 1°C

Kamera

Rąblów

2.03.2021
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę