6. Bieg Szlak Trafi 2018

Na Bieg Szlak Trafi gorąco zapraszamy do Parchatki po raz szósty. W tym roku start odbędzie się w dniu 4.08.2018 r. Na biegaczy czeka trzy dystanse 7, 21 i 57 km. Wszystkie trasy poprowadzone zostaną przez malownicze szlaki Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Start biegu ultra odbędzie się w Kazimierzu Dolnym o godzinie 5:00 rano. Biegacze zanim ruszą na trasę będą mieli okazji ujrzeć świt nad urokliwym Kazimierzem Dolnym, a następnie przebiec przez rynek budzącego się do życia miasteczka, by po chwili ukryć się w pierwszym wąwozie.

Na trasie podbiegi i zbiegi wąwozami, podmokłe łąki, złociste pola, krzewy owocowe, pokrzywy, chaszcze, błotko. Wyjątkowe miejsca jak Lipowa Dolina, dolina Bystrej, ruiny zamku Estery i oczywiście gościnne i obsługiwane z sercem przez wolontariuszy punkty żywieniowe w Skowieszynku, Rąblowie, Wierzchoniowie, Kazimierzu Dolnym, Bochotnicy.

Biegacze na dystansach 7km i półmaratonu wystartują o 10:00 i 10:20 w Parchatce. Obydwie trasy oferują nie lada wyzwanie i wspaniałe widoki wśród których perełki jak wielobarwne pola róż, tyczki z dojrzewającym chmielem czy zakole Wisły w oddali.

Na wszystkich bez wyjątku czeka gorąca atmosfera mety w Parchatce, piernikowe koguty i pyszne wegańskie leczo.

Kibicujące rodziny i przyjaciele nudzić się nie będą, szykujemy liczne atrakcje na pikniku i jarmarku, bieg na stok dla dzieci i szaloną sztafetę serową.

Zapisy dostępne są pod adresem www.biegszlaktrafi.pl/zapisy

Do zobaczenia w Parchatce!

Źródło: materiały prasowe organizatorów

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę