język

dodaj obiekt
  • Rodzaj noclegu

Rąblów - czyli narty w Kazimierzu Dolnym

 (Wyciągi narciarskie)

  Kazimierz Dolny

Drukuj
Rąblów - czyli narty w Kazimierzu Dolnym
telefon

882... wyświetl numer

standard

Rąblów jest miejscowością położoną na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego (kilka kilometrów na wschód od Kazimierza) w gminie Wąwolnica. Leży wśród lessowych wąwozów i dosyć wysokich wzniesień. Na jednym z nich od strony północnej znajduje się ośrodek NARTSPORT.

DOJAZD: Z Kazimierza, Puław i Lublina można bezpośrednio dojechać autobusami PKS (kurs Puławy-Kazimierz-Nałęczów-Lublin średnio co godzinę) trzeba wysiąść w miejscowości Zawada stąd do stoku pozostaje 5 minut spacerem. Dla zmotoryzowanych są 2 trasy: Pierwsza: jadąc z Kazimierza do Nałęczowa po około 10 km pod koniec miejscowości Celejów jest drogowskaz na Rąblów (w prawo), skręcamy a następnie po ok. 2 km będzie zakręt w lewo i jedziemy kolejne 2-3 km. Druga – prostsza: jadąc z Kazimierza do Nałęczowa po około 15 km tuż za miejscowością Rogalów (jeszcze przed wiaduktem kolejowym) będzie droga (i drogowskaz) w prawo na Rąblów. Skręcając w prawo jedziemy cały czas prosto około 5 km aż dojedziemy do stoku. Informacje o stoku w Rąblowie Ośrodek czynny w sezonie w godzinach: 9.00 - 22:00 Trasy o łącznej długości 640m. Są one przygotowywane ratrakiem i w razie potrzeby naśnieżane sztucznym śniegiem. Wszystkie trasy są oświetlone. Wyciągi talerzykowe są...

PRZECZYTAJ CAŁĄ OFERTĘ

Opisane wydarzenia

Nartsport Rąblów (2012-12-21)

Rąblów to niewielka miejscowość położona na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, w gminie Wąwolnica. Wieś otoczona jest lessowymi wąwozami i wzniesieniami, które okazały się wręcz idealne, by służyć swoją urodą turystom. Wiele lat temu w Rąblowie powstał ośrodek narciarski NARTSPORT, który funkcjonuje do chwili obecnej i ciągle się zmienia, rozwija.

Wypadek na stoku w Rąblowie (2012-02-01)

Na stoku w Rąblowie doszło do groźnego wypadku. Operator telewizji Polsat w trakcie realizacji programu wpadł pod ratrak.

zobacz wszystkie