język

dodaj obiekt
  • Rodzaj noclegu

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym

 (Oświata)

Nadwiślańska 9 Kazimierz Dolny

Drukuj
Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym
telefon

881... wyświetl numer

Zespół Szkół – założony przez architekta Jana Koszczyca Witkiewicza jako Szkoła Rzemiosł Budowlanych – istnieje od 1918 r.

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza prowadzi w roku szkolnym 2013/2014 nabór do następujących szkół: 1. Dla absolwentów gimnazjów LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - profil językowy •    cykl kształcenia 3 lata; •    przedmioty w zakresie rozszerzonym: jeden język nowożytny do wyboru z trzech (język angielski, język niemiecki, język rosyjski); język polski; geografia; •    nauczane języki: angielski, niemiecki, rosyjski; TECHNIKUM – cykl kształcenia 4 lata. Nauka kończy się egzaminem maturalnym i po jego zdaniu możesz kontynuować naukę na studiach wyższych. •    technik handlowiec Wybierając zawód technik handlowiec poznasz zasady: -organizowania zaopatrzenia i przyjmowania dostaw  towarów, -przygotowania produktów do sprzedaży, -obsługi nabywców ,  Osoby posiadające wykształcenie w zawodzie technik handlowiec mogą pracować na stanowiskach  referenta lub asystenta do spraw: - zaopatrzenia,  - sprzedaży, - obsługi klienta, •    technik spedytor Absolwent...

PRZECZYTAJ CAŁĄ OFERTĘ

strona www:

Opisane wydarzenia

Koszczyc się bawi (video) (2015-01-26)

Maturzyści z Koszczyca – uczniowie ostatnich klas Technikum Hotelarskiego i Technikum Logistycznego w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza – bawili się na uroczystym balu zorganizowanym równo sto dni przed maturą.

WOŚP dla dzieci i seniorów (2015-01-12)

Po raz dwudziestu trzeci – a w Kazimierzu po raz szesnasty – zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierano środki na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów.

zobacz wszystkie