język

dodaj obiekt
  • Rodzaj noclegu

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym

 (Oświata)

Nadwiślańska 9 Kazimierz Dolny

Drukuj
Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym
telefon

881... wyświetl numer

Zespół Szkół - założony przez architekta Jana Koszczyca Witkiewicza jako Szkoła Rzemiosł Budowlanych - istnieje od 1918 r.

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza prowadzi w roku szkolnym 2015/2016 nabór do następujących szkół: 1. Dla absolwentów gimnazjów LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - profil językowy •    cykl kształcenia 3 lata; •    przedmioty w zakresie rozszerzonym: jeden język nowożytny do wyboru z trzech (język angielski, język niemiecki, język rosyjski); język polski; geografia; •    nauczane języki: angielski, niemiecki, rosyjski; TECHNIKUM – cykl kształcenia 4 lata. Nauka kończy się egzaminem maturalnym i po jego zdaniu możesz kontynuować naukę na studiach wyższych. •     technik hotelarstwa  Wybierając ten zawód nauczysz się prowadzenia hoteli i ośrodków turystycznych, organizowania spotkań integracyjnych i imprez firmowych. Poznasz podstawy marketingu w działalności hotelarskiej i nauczysz się dwóch języków obcych. Będziesz mogła/mógł podjąć pracę w hotelach, schroniskach turystycznych lub też profesjonalnie prowadzić własny pensjonat. Szkoła zapewnia możliwość odbywania...

PRZECZYTAJ CAŁĄ OFERTĘ

strona www:

Opisane wydarzenia

Polska i Irlandia zagrają w jednej drużynie (2015-07-22)

Trwają wakacje, a młodzież z Kazimierza i Dublina przygotowuje się do realizacji wspólnego projektu. W drugiej połowie sierpnia podczas wyjazdu na Roztocze pracować będzie nad przygotowaniem gry miejskiej, do której zaprosi mieszkańców Zamościa i odwiedzających to miasto turystów.

Zawodu nauczą się w hotelu i w magazynie (2015-05-25)

„Hotel Koszczyc” i pracownia logistyczna „Koszczyc Trans” zostały uroczyście otwarte w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym jako baza dydaktyczna dla zawodów technik hotelarz i technik logistyk.

zobacz wszystkie