język

dodaj obiekt
  • Rodzaj noclegu

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym

 (Oświata)

Nadwiślańska 9 Kazimierz Dolny

Drukuj
Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym
telefon

881... wyświetl numer

Zespół Szkół - założony przez architekta Jana Koszczyca Witkiewicza jako Szkoła Rzemiosł Budowlanych - istnieje od 1918 r.

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza prowadzi w roku szkolnym 2015/2016 nabór do następujących szkół: 1. Dla absolwentów gimnazjów LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - profil językowy •    cykl kształcenia 3 lata; •    przedmioty w zakresie rozszerzonym: jeden język nowożytny do wyboru z trzech (język angielski, język niemiecki, język rosyjski); język polski; geografia; •    nauczane języki: angielski, niemiecki, rosyjski; TECHNIKUM – cykl kształcenia 4 lata. Nauka kończy się egzaminem maturalnym i po jego zdaniu możesz kontynuować naukę na studiach wyższych. •     technik hotelarstwa  Wybierając ten zawód nauczysz się prowadzenia hoteli i ośrodków turystycznych, organizowania spotkań integracyjnych i imprez firmowych. Poznasz podstawy marketingu w działalności hotelarskiej i nauczysz się dwóch języków obcych. Będziesz mogła/mógł podjąć pracę w hotelach, schroniskach turystycznych lub też profesjonalnie prowadzić własny pensjonat. Szkoła zapewnia możliwość odbywania...

PRZECZYTAJ CAŁĄ OFERTĘ

strona www:

Opisane wydarzenia

Jubileuszowe Biegi o Puchar Burmistrza (2015-05-09)

Już po raz dwudziesty – jubileuszowy - odbyły się Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego. Z kazimierskiego Rynku w 10 różnych biegach wystartowało łącznie 342 młodych biegaczy.

Trwa matura w Koszczycu (2015-05-07)

Jak zwykle zdążyły. Kasztanowce zakwitły na maturę. A ta trwa właśnie w Koszczycu nad Wisłą.

zobacz wszystkie