język

dodaj obiekt
  • Rodzaj noclegu

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym

 (Oświata)

Nadwiślańska 9 Kazimierz Dolny

Drukuj
Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym
telefon

881... wyświetl numer

Zespół Szkół – założony przez architekta Jana Koszczyca Witkiewicza jako Szkoła Rzemiosł Budowlanych – istnieje od 1918 r.

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza prowadzi w roku szkolnym 2013/2014 nabór do następujących szkół: 1. Dla absolwentów gimnazjów LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - profil językowy •    cykl kształcenia 3 lata; •    przedmioty w zakresie rozszerzonym: jeden język nowożytny do wyboru z trzech (język angielski, język niemiecki, język rosyjski); język polski; geografia; •    nauczane języki: angielski, niemiecki, rosyjski; TECHNIKUM – cykl kształcenia 4 lata. Nauka kończy się egzaminem maturalnym i po jego zdaniu możesz kontynuować naukę na studiach wyższych. •    technik handlowiec Wybierając zawód technik handlowiec poznasz zasady: -organizowania zaopatrzenia i przyjmowania dostaw  towarów, -przygotowania produktów do sprzedaży, -obsługi nabywców ,  Osoby posiadające wykształcenie w zawodzie technik handlowiec mogą pracować na stanowiskach  referenta lub asystenta do spraw: - zaopatrzenia,  - sprzedaży, - obsługi klienta, •    technik spedytor Absolwent...

PRZECZYTAJ CAŁĄ OFERTĘ

strona www:

Opisane wydarzenia

Biegali w deszczu, odpoczywali w słońcu (wyniki) (2014-05-15)

Aura nie była łaskawa dla młodych biegaczy. XIX edycja Biegów Ulicznych o Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego odbyła się w rzęsistym deszczu. Mimo to na starcie stanęło 300 uczestników z okolicznych szkół wszystkich typów – od szkół podstawowych po ponadgimnazjalne.

Gimnazjaliści u Koszczyca (video) (2014-05-09)

Już po raz jedenasty podczas corocznego Gwiaździstego Rajdu Gimnazjalnego "Wszystkie szlaki prowadzą do Koszczyca" u Koszczyca gościła młodzież z klas trzecich okolicznych gimnazjów. Jak było? Fajnie!

zobacz wszystkie