Zapraszamy na wystawę plenerową

Skomentuj (3)

12 artystów reprezentujących różne szkoły artystyczne i różne ośrodki sztuki w Polsce zapowiedziało swój udział w V ogólnopolskim plenerze malarskim Kazimierz Dolny 2013.  Wernisaż wystawy plenerowej odbędzie się 19 lutego o godzinie 18.00 w willi Agnieszka ul. Krakowska 41A

Już po raz piąty Willa Agnieszka i lubelska Galeria Sztuki Wirydarz organizują w Kazimierzu ogólnopolski plener malarski. Weźmie w nim udział 12 artystów reprezentujących różne szkoły artystyczne i różne ośrodki sztuki w Polsce. W dniach 18 – 27 lutego razem malować będą Marek Andała, Miro Biały, Rafał Eret, Adam Faglio, Roman Fleszar, Wiktor Jędrzejak, Andrzej Kacperek, Artur Kardamasz, Monika Krzakiewicz, Krzysztof Grajczak, Józef Panfil i Katarzyna Zawierucha.

W ramach projektu oprócz pleneru malarskiego przewidziano spotkanie – w najszerszym tego słowa znaczeniu – integrujące artystów oraz wspólną wystawę, na którą organizatorzy zapraszają 19 lutego o godzinie 18.00 do sali konferencyjnej willi Agnieszka ul. Krakowska 41A.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (3)

Mapa

Hotele

Willa Agnieszka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2017 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Pokaż stopkę