Warsztaty Capoeira w Kazimierzu

Skomentuj (1)

Dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów na nadchodzący weekend mamy pewną propozycję – udział w Warsztatach Capoeiry, które odbędą się w dniach 16 – 18 sierpnia. Co to takiego? Przekonaj się sam przyjeżdżając do Kazimierza Dolnego.

Capoeira to sztuka walki wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej. Jej formy są rytmiczne i akrobatyczne, w dużej mierze skupiają się na kopnięciach. Co ważne, istotą capoeiry są elementy tańca, które wpływają na płynność i nieprzewidywalność ataków. Jeśli zaciekawił Was ten krótki opis, nie czekajcie – pakujcie się i przyjeżdżajcie do Kazimierza Dolnego. A dokładniej do Siedliska Lubicz.

 

Warsztaty ruszają 16 sierpnia i potrwają do niedzieli 18 sierpnia. Będą treningi na Sali i w plenerze, pokaz na Rynku oraz wieczory z muzyką brazylijską. Zajęcia w Kazimierzu poprowadzi polski instruktor capoeiry – Adam Halicki, będący również organizatorem warsztatów oraz dwóch gości z Brazylii – Mastre John z grupy „Beribazu” i Contramestre Ricardo Scooby- doo z grupy „Capoeira Liberdade”.

 

Jak zapowiadają organizatorzy, zajęcia są przewidziane dla wszystkich poziomów zaawansowania. Co ważne, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Można więc przyjechać z rodziną, przyjaciółmi czy też samemu. Koszt tych trzydniowych zajęć to 150zł od osoby. W cenie jest także nocleg w Siedlisku Lubicz. Należy jednak zabrać ze sobą namiot.

 

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)

Mapa

Pensjonaty

Siedlisko Lubicz - Eko Park


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2017 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Pokaż stopkę