Strażacy polali od serca! (wideo)

Skomentuj (5)

zobacz więcej (12)

O tym, że wody kazimierska OSP nie żałuje, wiedzą wszyscy. Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, dzisiaj ostatecznie się one... rozpłynęły.

Tegoroczna Wielkanoc nie zachęca do zabaw z wodą: zimno, wietrznie i pochmurnie. Ale i tak na Rynku w oczekiwaniu na tradycyjny pokaz strażaków zebrały się tłumy. Na początku właściwie tego nie widać: wiadomo, że kto się nie schowa, suchy do domu nie wróci. Ludzie ukryli się w podcieniach, pod dachami, daszkami i okapami, pewni ich ochronnej funkcji.

Tym razem kazimierscy strażacy ochotnicy zgotowali swoim fanom prawdziwą niespodziankę: mokrzy byli i ci, co próbowali oddać strażakom pięknym za nadobne i ci, co się schowali czy stanęli w pewnym oddaleniu, które w tym roku okazało się jednak… niepewne!

Nikt jednak z tego powodu nie płakał. W końcu po to wszyscy tu przyszli – po doznania. Im ich okazało się więcej, tym lepiej! Pokaz jak zwykle zakończyły gromkie brawa.

Na koniec można było porozmawiać z kazimierskimi druhami, przyjrzeć się z bliska wozom bojowym, a nawet zasiąść za kierownicą. Chętnych nie brakowało. W końcu nie tylko Wojtek marzył o tym, by zostać strażakiem!

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2017 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę