Ona i On (wideo)

Skomentuj (7)

zobacz więcej (12)

W 28. rocznicę śmierci Marii Kuncewiczowej w Kuncewiczówce wystawiono spektakl słowno – muzyczny „Ona i On” oparty na poezji Elik Aimée, czyli Elżbiety Olszewskiej Schilling – historyk, dziennikarki radiowo-telewizyjnej, poetki i prozatorki.

Kuncewiczówka stała się w sobotnie popołudnie sceną rozmowy lirycznej opartej o poezje z najnowszego tomiku poetyckiego Elik Aimée – Elżbiety Olszewskiej Schilling – „Sztambuch liryczny”. Ten miłosny dialog, bardzo osobisty, w wykonaniu samej autorki oraz towarzyszącego jej Czesława Banaszczyka, pozwalał odnieść się do własnej historii każdego ze słuchaczy. Artystom towarzyszyła na gitarze Elżbieta Malecińska, wykonując utrzymane w podobnym klimacie własne kompozycje. Jej anielski głos dopełniał całości.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (7)

Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2017 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Pokaż stopkę