Ona i On (wideo)

Skomentuj (7)

zobacz więcej (12)

W 28. rocznicę śmierci Marii Kuncewiczowej w Kuncewiczówce wystawiono spektakl słowno – muzyczny „Ona i On” oparty na poezji Elik Aimée, czyli Elżbiety Olszewskiej Schilling – historyk, dziennikarki radiowo-telewizyjnej, poetki i prozatorki.

Kuncewiczówka stała się w sobotnie popołudnie sceną rozmowy lirycznej opartej o poezje z najnowszego tomiku poetyckiego Elik Aimée – Elżbiety Olszewskiej Schilling – „Sztambuch liryczny”. Ten miłosny dialog, bardzo osobisty, w wykonaniu samej autorki oraz towarzyszącego jej Czesława Banaszczyka, pozwalał odnieść się do własnej historii każdego ze słuchaczy. Artystom towarzyszyła na gitarze Elżbieta Malecińska, wykonując utrzymane w podobnym klimacie własne kompozycje. Jej anielski głos dopełniał całości.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (7)

Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2017! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2017. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2017 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę