Kuncewiczówka na słodko - spotkanie z Igą Sarzyńską

Skomentuj (1)

zobacz więcej (6)

W najbliższą sobotę w Kuncewiczówce odbędzie się kazimierska promocja książki Igi Sarzyńskiej „Moje cztery pory roku”. To naprawdę pięknie wydany album poświęcony wypiekom z Pracowni Artystycznej Sarzyński, który zdobył laur tegorocznych Targów Sweet Expo.

Spotkanie z Igą Sarzyńską w Kuncewiczówce będzie okazją nie tylko do poznania albumu „Moje cztery pory roku” i kulisów jego powstania, ale także do uszczknięcia rąbka tajemnic cukierniczych autorki. Książka to rzeczywiście pięknie wydany poradnik – z przepisami, radami na temat pieczenia ciasteczek i babeczek i tortów, ale i szablonami do samodzielnego wyrobu dekoracji.

- Książka „Moje cztery pory roku” dedykowana mojemu Tacie to spełnienie mojego marzenia – mówi Iga Sarzyńska. – Pokazuję w niej to, nad czym pracowałam przez ostatnie sześć lat i traktuję ją jako podsumowanie pewnego etapu mojej pracy. Wiem, że za rok będę robiła także inne rzeczy. Chcę poznać tajniki czekolady, ale chcę też pielęgnować to, co w pracowni robiłam do tej pory, to, z czym się utożsamiam.

Na tegorocznych Targach Expo Sweet książka Igi Sarzyńskiej zdobyła laur targów, a jej autorka – tytuł Branżowej Osobowości Roku.
- Jest to niesamowite wyróżnienie, bo zazwyczaj nominowane są osoby starsze – mówi Iga Sarzyńska. - To dla mnie bardzo ważny sygnał, że osoby znaczące w branży cukierniczej mnie doceniają.

Dorośli będą mogli się spotkać z Igą Sarzyńską w Kuncewiczówce w sobotę, a w niedzielę – dzieci. Specjalnie dla nich Pracowania Artystyczna Sarzyński organizuje wielkanocne warsztaty dekorowania ciasteczek świątecznych i babeczek.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)

Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2017 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Pokaż stopkę