Dodatkowa emka na sezon letni

Skomentuj (4)

Dla wszystkich osób, które wieczorami miały problem z powrotem do domu z Kazimierza do Puław mamy dobrą wiadomość! Wraz z początkiem maja na trasie Kazimierz Dolny – Puławy uruchomiony został dodatkowy kurs.

Kazimierscy radni wiele razy poruszali temat dodatkowego kursu autobusu MZK, który pozwoliłby turystom skorzystać z wieczornej oferty kulturalnej miasta a także ułatwił powrót do domu pracownikom kawiarni czy restauracji. Udało się!

- Dobra wiadomość dla wszystkich chcących w weekend podziwiać uroki  Kazimierza po zmroku oraz pracujących do późna w Kazimierzu – czytamy na stronie kazimierskiego magistratu. – W odpowiedzi na starania Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym Miejski Zakład Komunikacji w Puławach na sezon letni (maj-sierpień) przywraca weekendowy kurs autobusu miejskiego nr 1 relacji Kazimierz - Puławy z godziny 22.56.

Jednak jak informują władze Miasteczka, Miejski Zakład Komunikacji w Puławach zastrzega, że prowadzić będzie badania popytu na dodatkowym kursie i w przypadku, gdy niewiele osób będzie korzystało z tego kursu, zostanie on wstrzymany.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2017! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2017. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2017 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę