Cistem Failure w Trzecim Księżycu

Cistem Failure jest jednym z tych zespołów, wokół których wytwarza się specyficzna aura wędrownych, buntowniczych bardów, którzy czują potrzebę zawitania wszędzie, gdzie się da, by nieść swój przekaz.W najbliższy piątek zawitają do Kazimierza.

Nurt akustycznego folk punka jest ciekawym zjawiskiem. Swoim istnieniem udowadnia wszelkim niedowiarkom, że punk rock to coś więcej niż tylko styl muzyczny o określonym brzmieniu. Nie uświadczysz tutaj żadnych jazgotów, nie ma też szaleńczych wrzasków. Jest za to nastrojowo i refleksyjnie. Braki w hałasie nadrabia szczerością i świadomością w tekstach.

Jedną z takich ekip jest zespół Cistem Failure (Wielka Brytania/Holandia), który podczas swojej polskiej trasy koncertowej odwiedzi Kazimierz i Trzeci Księżyc. Mają wiele do powiedzenia, jak na prawdziwych buntowników przystało. Kompozycje na dwa banjo, wspomagane od czasu do czasu skrzypcami, wciągają już po pierwszym przesłuchaniu. Zasługę za to można przypisać niezwykle szybko wpadającym w ucho melodiom i ogólnej żywiołowości muzyki.

Cistem Failure jest jednym z tych zespołów, wokół których wytwarza się specyficzna aura wędrownych, buntowniczych bardów, którzy czują potrzebę zawitania wszędzie, gdzie się da, by nieść swój przekaz. Jest w tym wręcz coś romantycznego, co zdecydowanie przyciąga i fascynuje. Po prostu bije od nich stuprocentowa szczerość i wrażliwość na problemy tego świata, próżno za to szukać usilnego kreowania się na kogoś, kim się nie jest.

Bądźcie z nami i Cistem Failure w piątek 17 marca w Trzecim Księżycu.

17 marca
20:00
rezerwacje email: przystanekkorzeniowa@gmail.com
rezerwacje sms: 502 722 432
dla artystów: 20 pln
liczba miejsc ograniczona

 

Tekst: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj sięZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2017? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2017.
Pokaż stopkę