język

dodaj obiekt
  • Rodzaj noclegu

Karlik

 (Hotele)

Filtrowa 11  Kazimierz Dolny

 Wróć do oferty głównej
Drukuj

Restauracja Po Staremu

Hotel Karlik od kuchni

Oferta pełna kulinarnych fantazji

Nastrojowe śniadanie

Przywitaj dzień pysznym śniadaniem i aromatyczną kawą na naszej nastrojowej werandzie przy akompaniamencie szumu wiatru w koronach drzew porannego szczebiotu ptaków.

Restauracja – Po Staremu

Zapraszamy do naszej jadalni na tradycyjne smaki , domowe smaki.

Kolacja  i  Wino w Folwarku Walencja

Na Uroczystą Kolację we dwoje, Ze znajomymi , czy w Pojedynkę zapraszamy Cię do klimatycznej restauracji Folwarku Walencja, oddalonego od Karlika zaledwie o 150 m. Ten krótki spacer malowany najpiękniejszymi kolorami natury sprawi, że serwowane przez nas regionalne i aromatyczne potrawy będą Ci wyjątkowo smakować.

Po przyjemnościach kulinarnych zapraszamy na kieliszek wina do naszej folwarcznej piwnicy, gdzie spróbujesz win ze Starego i Nowego Świata, a także skosztujesz trunku z oryginalną etykietą Folwarku Walencja. 

Czas na grilla!

Wiosną, latem i wczesną jesienią Karlik zaprasza do ogródka na grillowanie przy ognisku oraz apetyczne pikniki pełne sezonowych smakołyków przygotowanych przez naszego kucharza.

Biesiady, wesela, imprezy rodzinne

W hotelu Karlik zamieniamy uroczystości i imprezy rodzinne w niezapomniane przygody kulinarne przyprawione fantazją naszego mistrza kuchni. Dostosujemy się do konkretnych preferencji i życzeń lub zaproponujemy oryginalne menu w ramach konkretnych możliwości budżetowych. 

Catering dla grup biznesowych

Gościom biznesowym uczestniczącym w konferencjach, szkoleniach i imprezach firmowych proponujemy energetyczne przerwy kawowe z domowym ciastem i łakociami oraz kompleksowy catering.

 

Masz apetyt na naszą ofertę?

 

Zapraszamy na rodzinne wakacje, imprezy rodzinne i biznesowe ze smakiem!

 

nasze zdjęcia:

Wróć do ofert specjalnychzobacz więcej zdjęć

Zapytaj o ofertę 
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie